همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>پشتیبانی مشتریان

1 تبریک از اقدام بزرگ موسسه PUCCI

زمان: 2020-12-16 بازدید : 8
م Instituteسسه تجهیزات اکتشافی زمین شناسی هونان پوچی و م Instituteسسه تحقیقات محیط زیست آب هونان پوچی در مه 2006 تأسیس شدند. موسسات Puqi عمدتا در تحقیق و توسعه زمینه های زیر فعالیت دارند: اکتشاف ژئوفیزیک ، کاهش تلفات شبکه خط لوله ، پیشگیری و کاهش بلایا ، هشدار زلزله ، ارتباطات نفوذپذیر زمین ، خط لوله هوشمند و جستجوی زندگی.                       

در سال های اخیر ، در مجموع صدها میلیون یوان در تحقیق و توسعه پروژه های تحقیقاتی علمی و ساخت تیم های استعدادی سرمایه گذاری شده است. با پایبندی به هدف استراتژیک "رونق بخشیدن به علم و فناوری و تقویت استعدادها" ، موسسات Puqi با بسیاری از م institutionsسسات تحقیقاتی علمی علمی ، کالج ها و دانشگاه ها همکاری کرده و یک رابطه همکاری طولانی مدت ایجاد کردند و تعدادی از پروژه های تحقیقاتی علمی ملی را انجام دادند انستیتو Puqi به طور مشترک "سیزدهمین پایگاه ملی تحقیق و توسعه ویژه آب پنج ساله" را با موسسه فناوری هاربین تاسیس کردند. به طور مشترک "پایگاه همکاری نوآوری استراتژیک صنعت و دانشگاه" را با دانشگاه علم و صنعت هونان تاسیس کردند. "پایگاه عملی صنعت ، دانشگاه و تحقیقات" را با دانشگاه چانگشا ایجاد کنید.

                       

در سال 2016 ، Puqi در لیست مارک های دوربین مدار بسته قرار گرفت. در سال 2017 ، صندوق نوآوری تحقیقاتی دانشگاه صنعت Puqi تاسیس شد. در سال 2019 ، Puqi به عنوان "رعایت قراردادها و تأکید بر اعتبار" توسط شرکت هونان و دولت شهر چانگشا اهدا شد. محصولات پوکی به 108 کشور جهان صادر شده است. در سال 2019 ، پوچی جایزه دوم جایزه پیشرفت علم و فناوری استان هونان را از آن خود کرد. Puqi تا سال 2020 بیش از 300 حق ثبت اختراع ملی و کپی رایت نرم افزار اعلام کرده است.