همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>پشتیبانی مشتریان>اخبار

چگونه خود را به خوبی رانندگی یا مته کنید

زمان: 2021-05-08 بازدید : 14

R {} GKY [0 (G] UD $ UICU ~ UV4S

یکی از موانع زندگی در خارج از شبکه داشتن منبع آب تمیز است. یکی از بهترین راههای حل این مسئله ، استفاده از چاه خودتان است.

هنگام تصمیم گیری در مورد مکان برای خانه خارج از شبکه خود ، با دفتر تحقیقات زمین شناسی محلی خود تماس بگیرید تا بفهمید آیا شرایط خاک در آنجا امکان نصب چاه را فراهم می کند یا خیر. هنگامی که دانستید می توانید در زمین خود چاه حفر کنید ، در اینجا چند نکته برای رانندگی یا حفر چاه واقعی آورده شده است.

قبل از اینکه تو شروع کنی

ابتدا تصمیم بگیرید که آیا می خواهید رانندگی کنید یا چاه خود را سوراخ کنید یا خیر و یا با بخش ساختمان محلی خود تماس بگیرید تا ببینید آیا مجوز لازم است یا خیر. اگر یک شرکت محلی برای ارائه خدمات به املاک موجود در مجاورت ، با آنها تماس بگیرید و اطمینان حاصل کنید که هیچ خط سرویس زیرزمینی از اموال شما عبور نمی کند و در صورت عبور ، محل آنها را قبل از شروع حفاری تعیین کنید.

خطوط فاضلاب ، مخازن قدیمی یا سیستم های سپتیک در زمین را تعیین کنید. دریابید که کد ساختمان محلی شما به اندازه مسافت یا عقب نشینی برای چاه از هر یک از این ساختارها چه نیاز دارد. اگر کد محلی شما به طور خاص این مسئله را حل نمی کند ، باید حداقل 50 فوت از آنها فاصله بگیرید تا از آلودگی منبع آب خود جلوگیری کنید.

انتخاب یک مکان خوب

چاه شما باید در مکانی با ارتفاع بالاتر از هر خط فاضلاب ، مخازن یا سیستم های سپتیک باشد. همچنین ، کیفیت خاک را بررسی کنید. هرگز در منطقه ای باتلاقی و مرطوب چاهی نسازید.

آب در لایه های شنی گیر افتاده بین لایه های زغال سنگ یافت می شود. برای یافتن آب باید به اندازه کافی عمیق بروید (معمولاً حداقل 30 فوت اما آب بهتر معمولاً عمیق تر است).

رانندگی در چاه

ارزان تر ، اما از نظر جسمی ، روش حفر چاه خود رانندگی آن است. با این حال ، اگر خاک منطقه شما از نظر رس رس زیاد باشد ، ممکن است رانندگی در چاه خود برای شما دشوار و غیرممکن باشد و مجبور به حفاری شوید.

حفر چاه

اگر شرایط خاک در منطقه شما (یا محدودیت های قدرت بدنی) شما را از رانندگی چاه به تنهایی منع می کند ، می توانید برای حفاری چاه به یک حرفه ای پول پرداخت کنید (بسیار گران است) یا می توانید یک کیت خریداری کنید و خودتان آن را سوراخ کنید.

نقشه برداری ژئوفیزیکی PQWT-TC با یک دتکتور آب زیرزمینی با استفاده از یک میدان الکتریکی طبیعی به عنوان منبع میدان الکترومغناطیسی کار می کند ، بر اساس تفاوت مقاومت در سنگ های زیرزمینی ، سنگ معدن یا آب های زیرزمینی ، اندازه گیری میدان الکتریکی طبیعی در N از فرکانس های مختلف جز component میدان الکتریکی .

دستگاه می تواند به طور خودکار نقشه مشخصات و نمودار منحنی را در ابزار تشکیل دهد ، به این معنی که شما می توانید به محض پایان اندازه گیری ، موقعیت مته را بدست آورید. این می تواند در هزینه و زمان شما صرفه جویی کند.

4YZAPHV_9R] M [2MH٪ YWT [2W

IWG7XD٪ PJ1٪ (YC_JJM1) SPI

برای راه انداختن موتور و مته و بازگرداندن گل به سطح زمین به یک کمپرسور هوا نیاز خواهید داشت که حداقل 90 PSI هوا تأمین کند ، بنابراین در پایان سوراخ گل و لای دریل متوقف نخواهید شد. در آن اگر ترجیح می دهید چاه خود را به جای رانندگی حفاری کنید و عمق آن بیشتر از 50 فوت باشد ، برای انتقال آب به سطح زمین به پمپ درون زمین نیاز خواهید داشت.

چند نکته برای یادداشت

صرف نظر از اینکه درایو یا چاه خود را سوراخ کنید ، 100 گالن اول آب گل آلود خواهد شد. این باید پاک شود هرگاه از مرز 100 گالن عبور کردید. و هرگز از آب چاه خود استفاده نکنید تا آزمایش آن انجام شود تا اطمینان حاصل شود که به هیچ نوع ماده شیمیایی ، باکتری یا سایر مواد خارجی آلوده نشده است. حفاری یا رانندگی چاه به محض دانستن مراحل کار چندان دشواری نیست و کار به خوبی به درد می خورد!

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید.

www.pqwtcs.com
[ایمیل محافظت شده]
T: + 86 731 82237112
+ 86 13548970999

R355~D{G})V8A]P7LB7YZ9V

8E @ BXIE [S3A_VT8888YBT7I٪ [NREY (`3LLY1 $) ZB} QSP5Y