همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>پشتیبانی مشتریان>اخبار

چه ابزارهایی برای افزایش فشار خط لوله در نشت لوله آب لازم است؟

زمان: 2021-05-08 بازدید : 6

چه ابزارهایی برای افزایش فشار خط لوله در نشت لوله آب لازم است؟

در روند تشخیص نشت خط لوله ، چه زمانی از ابزارهایی برای افزایش فشار خط لوله استفاده می شود؟ هنگام آزمایش نشت خط لوله ، هنگامی که نقطه نشت نسبتاً کوچک است و در صورت تشخیص با نشت یاب ، نقطه نشت مشخص نیست ، استفاده از ابزاری برای افزایش فشار خط لوله برای افزایش سیگنال منبع صدا نشت خط لوله ضروری است. نقطه ، در نتیجه بهبود بهره وری تشخیص و دقت بیشتر.

یکی. چه ابزارهایی برای افزایش فشار خط لوله به خط لوله مورد نیاز است؟
ابزار دستی فشار لوله (فشار هیدرولیک)
I0S94AE{9A7_NS(60QRH@RE

ابزار تقویت کننده لوله دستی ابزاری متداول و نسبتاً ساده برای تشخیص فشار است. اندازه آن 30 سانتی متر مربع است ، اما هنوز هم بسیار موثر است. این ابزار شامل جک ، فشار سنج ، مخزن آب و شلنگ اتصال است. دستگاه فشار مورد استفاده به طور خاص برای تست مقاومت فشار در لوله آب استفاده می شود. ویژگی ها: حمل ارزان و آسان ، کار با آن ساده است.

دو. پمپ هوا تحت فشار اتوماتیک (فشار هوا)

L8W٪ MXYC9P ٪٪ TV3FPUK558I

پس از پمپاژ فشار آب ، وقتی مشخص شد که افت فشار آهسته است ، اما هنوز افت فشار وجود دارد ، ممکن است لوله آب به طور کامل توسط آب پوشانده شود. در این زمان ، فشار آب هیچگونه تأثیر عملی ندارد و فقط با افزایش فشار هوا می توان قضاوت کرد تا نقطه نشت بررسی شود. در این زمان ، فشار هوا بهتر از فشار آب است و صدای نشت تولید شده مانند صدای "غر زدن" است. هنگام انتخاب پمپ هوا ، سعی کنید یک اثر خوب کاهش صدا را انتخاب کنید ، که باعث ایجاد مزاحمت و مزاحمت برای افراد در طول آزمایش نشود. اندازه کوچک را انتخاب کنید حمل آن راحت است.
آزمایش افزایش فشار بر روی خط لوله
آزمایش افزایش فشار خط لوله یکی از روشهای معمول برای تعیین وجود نشت آب در محل اتصال لوله آب است. هنگام آزمایش فشار ، اتصالات و دریچه ها را یکی یکی بررسی کرده و آنها را محکم ببندید ، در غیر اینصورت تأثیر مستقیم سوزن تست فشار را تحت تأثیر قرار می دهد.

سه. یک آزمایش برای افزایش فشار بر یک خط لوله چیست؟

4_M6LA_I [3K (_} CD @ Z @ 2SQM

ابزار آزمایش فشار خط لوله در زمان تعیین شده افت نمی کند یا افت آن از 0.1 کمتر است ، این نشان می دهد که خط لوله لوله آب خوب است ، و همچنین نشان می دهد که ابزار آزمایش فشار خط لوله است همچنین در شرایط عادی کار
توجه: در هر دوشاخه و شیر آب نباید نشتی وجود داشته باشد.

چهار نحوه تشخیص نشتی خط لوله:
1. در آزمایش فشار ، باید از یک فشار سنج با دقت اندازه گیری 0.1/XNUMX مگاپاسکال استفاده شود و تا حد ممکن فشار سنج باید در پایین ترین نقطه کل سیستم خط لوله نصب شود.
2. پس از پر شدن خط لوله با آب ، هوای موجود در خط لوله را بردارید و سپس دریچه اصلی متر آب را ببندید و آزمایش می تواند آغاز شود.
3. فشار تست 1.5 برابر حداکثر فشار کار ممکن است (معمولاً 8-10 کیلوگرم فشار آب). به عنوان مثال ، اتصال بین لوله و اتصالات PVC باید حدود 5 ساعت قبل از اتصال اتصالات PVC قبل از آزمایش فشار صبر کند و حداکثر فشار نباید بیش از 6 کیلوگرم باشد. به طور کلی ، اندازه گیری فشار و زمان نگهداری برای لوله های آب PP-R 30 دقیقه است. اگر کل سیستم فاقد نشتی آب در پلاگین باشد ، نشانگر فشار به 0.5 کیلوگرم کاهش می یابد که این یک بازه طبیعی است. دلیل آن این است: خط لوله در اثر انبساط فشار داخلی ایجاد می شود ، اما به دلایل ایمنی ، کل سیستم خط لوله باید دوباره بررسی شود.

پنج. از کجا می توانید ابزارهای تشخیص نشت و آزمایش فشار لوله های آب را خریداری کنید ؟؟
می توانید آن را از تامین کنندگان مواد آب و برق ، فروشگاه های متوسط ​​و فروشگاه های سخت افزار و برق خریداری کنید. توصیه می شود از فروشگاه های سخت افزار محلی خرید کنید ، تعمیر و نگهداری پس از فروش راحت تر است!

اگر س anyال دیگری دارید ، هر زمان با من تماس بگیرید. WhatsApp / Wechat: 008618817121511. ایمیل:[ایمیل محافظت شده]