همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>پشتیبانی مشتریان>اخبار

با تعیین محل چاه آب صرفه جویی کنید

زمان: 2021-05-08 بازدید : 32

T_FF_OXRG) ~ BV] HZ ~ [HP_1M

حفاری چاه آب می تواند گران و زمانبر باشد ، به خصوص هنگامی که نمی دانید کجا حفاری کنید! اگر اطلاعات نادرستی در مورد محل حفاری چاه خود به شما داده شود ، می توانید هزاران دلار هزینه کنید و در نهایت به زمین های پر از سوراخ تبدیل شوید. ما با استفاده از ابزار PQWT هدف خود را ارائه بهترین ماشین های آب یابی با آخرین فن آوری در صنعت قرار می دهیم.

از طریق موسسه حرفه ای با مهندسین ارشد و مهندسین متوسط ​​سالها تجربه و استفاده از فن آوری پیشرفته. تمرکز تحقیق و توسعه ما بر روی اکتشافات هیدروژئولوژیکی ، فناوری هوشمند جمع آوری داده ها و استفاده از تکنیک ویژه ، دستگاه های ما می توانند سفره زیرزمینی را پیدا کرده و سایت بهینه مته را مشخص کنند. بدون نیاز به رایانه ، دستگاه PQWT به طور خودکار عمقی را که باید حفاری کنید و عملکرد بالقوه چاه شما را تخمین می زند.
بررسی های میدان الکتریکی طبیعی ما به شما کمک می کند آبهای زیرزمینی را پیدا کنید و در نتیجه ، ابزار PQWT پیشرو در این زمینه هستند. بسیاری از حفارها و توسعه دهندگان چاه ها از ماشین های ما استفاده می کنند زیرا نتایج موفقیت آمیز را از نظر سنجی میدان الکتریکی طبیعی ما مشاهده می کنند ، با مقاومت در برابر مقاومت در برابر سنگهای زیرزمینی و مواد معدنی. تغییرات غیر عادی در اجسام زمین شناسی ایجاد می شود ، و در یک روش جستجوی الکتریکی مشکلات زمین شناسی را حل می کند.
این روش جز measures الکتریکی میدان الکترومغناطیسی زمین ، اصطلاحاً روش میدان الکتریکی طبیعی را اندازه گیری می کند. بر اساس این نظریه ، طراحی و تولید تجهیزاتی به نام فرکانس پتانسیل ابزار ردیابی به ابزار میدان الکتریکی فرکانس انتخابی طبیعی یا ابزار برای کار اکتشاف زمین شناسی اشاره دارد.
این روش اثبات شده برای یافتن سفره زیرزمینی و مکان یابی آب چاه است. با کمک ابزار PQWT و خدمات پس از فروش 7/7 در هزینه و زمین خود صرفه جویی کنید!

جین | مهندس فروش
مanسسه تجهیزات اکتشافی زمین شناسی هونان پوچی
اتاق 301 ، ساختمان A16 ، پارک صنعتی جیائی ،
شماره 1318 جاده Zhongqing ، منطقه Kaifu ، چانگشا ،
هونان ، روابط عمومی چین. 410000
دفتر: + 86-73582237112