همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>پشتیبانی مشتریان>اخبار

جشن پانزدهمین سالگرد PQWT و صدمین سالگرد تاسیس فعالیت های آموزشی حزب کمونیست چین

زمان: 2021-05-24 بازدید : 30

تصویر


پانزده سال سفر ، ما به طور مداوم جلو می رویم.

Fشانزده سال کارنشستند سخت ، PQWT صنعت را رهبری می کند و نتایج قابل توجهی کسب کرده است!

 

از ابتدای تأسیس ، PQWT همیشه با نگرش یک پیشگام و روح یک مبتکر ، با حفظ حرکت پایدار و قوی توسعه ، پیشرفت کرده و به دستاوردهای چشمگیری در صنعت دست یافته است. این موفقیت چشمگیر بدون حمایت و کمک افراد از همه اقشار و تلاش بی وقفه و سخت کوشی همه کارمندان حاصل نمی شود.

 

در طول این جشن ، چن بو ، دبیر و رئیس م Instituteسسه تحقیقات PQWT ، جایزه هایی را به مشاوران خبره یانگ دیانجون و جی یونگپینگ اهدا کردند که کمک های برجسته ای به شرکت ما کرده اند. معاون رئیس یانگ ژویی ، معاون رئیس شیائو یوئفی و معاون رئیس لیو روئفنگ برای صدور گواهینامه به "PQWT Star" روی صحنه آمدند تا از آنها به خاطر کمک هایشان به شرکت تشکر کنند و ویژه ترین و صمیمانه ترین نعمت ها را برای همکاران ارسال کنند.

 

پانزده سال غلبه بر موانع ، پQWT خودش را به چالش می کشد و به جلو می رود.

با صداقت ادامه دهید ، persist در جهت گیری بازار ، و persist در روحیه کارآفرینی. برای پانزده سال ، PQWT به مفهوم شکوفایی آکادمی علم و فناوری ، تقویت آکادمی استعدادها ، غلبه بر موانع ، خود به چالش کشیدن و حرکت به جلو پیوسته است. در این جشن ، دبیر و رئیس م Instituteسسه تحقیقات PQWT چن بو ، سخنرانی مهمی با عنوان "زمان زیباست ، زندگی درست است - راه آمدن را فراموش نکنید" ، با تأکید و تجزیه و تحلیل جامع بر عوامل اصلی پشتیبانی سریع PQWT توسعه.

 

در گذشته ، سالمندان زندگی خود را برای صلح معامله می کردند. nاوه ، ما در شادی و لذت غرق می شویم. iدر آینده ، ما با تلاش سخت جامعه را جبران خواهیم کرد. در 21 مه ، همه اعضای حزب و کارمندان شرکت PQWT به سالن یادبود طبل برنز Jiangxi Autumn Harvest Uprising Uring آمدند ، و فعالیت های آموزشی با موضوع "یادگیری تاریخ حزب ، فهمیدن هدف اصلی و انجام مأموریت" ، یادآوری پیشینیان انقلابی ، گوش دادن به داستان تاریخ حزب ، ترسیم قدرت عظیم ، مطالعه و آموزش تاریخ حزب را به طور عمیق ارتقا می بخشد.

 

پانزده سال افتخار به گذشته تبدیل شده است ، sدر یک نقطه شروع جدید ، شروع به یک سفر جدید ، هدف اصلی را هرگز فراموش نکنید ، ما معتقدیم که PQWT به سبک ثابت خود ادامه خواهد داد ، سخت کار خواهد کرد ، به جلو ادامه خواهد داد و درخشش جدیدی ایجاد خواهد کرد!