همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>پشتیبانی مشتریان>اخبار

سوالات متداول در مورد نشت آب

زمان: 2021-05-08 بازدید : 9

برخی از صاحبان خانه ها دچار ترکیدگی لوله ها می شوند ، برخی از آنها دچار مشکل بخاری آب می شوند و برخی دیگر با مشکل تخلیه آب خود روبرو می شوند ، اما یک مسئله لوله کشی که حداقل صاحبان خانه حداقل یک بار آن را تجربه می کنند ، نشت است. از نشت شیرهای کوچک گرفته تا نشت عمده اسلب ، نشت یکی از رایج ترین مشکلات لوله کشی است که صاحبان خانه باید با آن دست و پنجه نرم کنند و گفته می شود دانستن یک یا دو مورد در مورد آنها برای شما مهم است.

چه عواملی باعث نشت لوله ها می شود؟
دلایل رایج نشت لوله ها:
فشار بیش از حد هنگامی که فشار زیادی به لوله ها وارد می شود ، به راحتی می تواند باعث نشت فنر آنها شود. اگرچه بله ، مواد لوله کشی طوری طراحی شده اند که می توانند فشار را تحمل کنند ، اما بخاطر داشته باشید که آنها واقعاً فقط توانایی تحمل فشارهای زیادی را دارند.
ترک اگرچه به دلیل پیشرفت های جدید در فن آوری لوله کشی ، ترک به طور معمول تجربه نمی شود ، اما مطمئناً هنوز هم امکان پذیر است. برای آن لوله هایی که ترک می خورند ، آب هنگام عبور باید جایی برود ، بنابراین طبیعی است که مقداری از آن تراوش می کند.
خوردگی خوردگی لوله ها کاملاً می تواند منجر به نشتی شود ، و خوردگی می تواند در اثر عوامل مختلفی ایجاد شود - این عوامل شامل مواد شیمیایی موجود در آب شما ، pH موجود در آب شما ، دمای آب شما ، فشار آب و سرعت شما و محتوای اکسیژن آب شما شایع ترین علل خوردگی لوله تقریباً همیشه با کیفیت آب ارتباط مستقیم دارد. در نتیجه ، تصفیه آب یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از تشکیل نشت در لوله های شما است. درباره خدمات تصفیه آب ما بیشتر بخوانید.

چگونه می توانید از وجود نشتی در خانه خود مطلع شوید؟
اگرچه گاهی اوقات نشت مستقیم بینی می تواند برای شما دشوار باشد ، اما اگر مراقب علائم هشداردهنده ذکر شده در زیر هستید ، فرصت بیشتری برای گرفتن نشت به موقع برای ترمیم آن قبل از کنترل مشکل دارید. . برای مثال،
علائم هشدار دهنده: نشتی دارید:
افت فشار آب
روی سقف ، کف یا دیوارهایتان لکه های آب ایجاد کنید
در موارد واضح تر ، می خواهید به دنبال نشانه هایی از آسیب به آب ، قالب ، کف یا دیوارهای تاب خورده باشید. دیوار یا تخته کف تاب خورده یا تغییر رنگ داده ممکن است نشان دهد که آب در این قسمت جمع شده و از قبل آسیب دیده است ، حتی اگر در حال حاضر رطوبت را مشاهده نکنید. اینها همه نشانه هایی است که لوله لوله مخفی پنهان نشت می کند.
قبض آب بیشتر از حد معمول
قبض آب بالاتر از حد معمول راهی آسان برای تشخیص اینکه در دیوارهای شما در حال جریان است است. تا زمانی که تغییر ناگهانی در مصرف آب خود ایجاد نکرده باشید ، قبض آب شما باید نسبتاً ثابت باشد. اگر قبض های آب شما به طور قابل توجهی و غیرمنتظره بیشتر از قبض های گذشته است ، ممکن است نشان دهنده نشتی باشد. همچنین قبض های آب خود را با همسایگان مقایسه کنید. اگر تفاوت قابل توجهی وجود داشته باشد ، ممکن است خانه شما نشت کند.
افزایش رطوبت خانه شما
تشکیل کپک
اگرچه رشد مقادیر کمی کپک در مکانهایی که به طور مداوم آب در آن جریان دارد (مانند گوشه های دوش شما) غیر معمول نیست ، اما اگر به سرعت شروع به جمع شدن کند و در مکان های عجیب و غریب ، این نشانه مطمئنی برای شماست نشت روی دستان شما
صداهای عجیب
یکی از بارزترین علائم هشدار دهنده ، سر و صدا است. اگر در نزدیکی وسایل نظیر توالت فرنگی یا سینک ظرفشویی خود صدای هوس یا قطره قطره می شنوید ، احتمال زیادی وجود دارد که آب در جایی جاری شود که نباید باشد.
گودال های ناگهانی
تا زمانی که چیزی نریخته اید ، کف زمین نباید مرطوب باشد - نوعی بدون فکر ، درست است؟ بنابراین ، اگر به نظر می رسد لکه های مرطوب روی فرش شما وجود دارد یا به نظر می رسد کف شما تغییر رنگ داده است ، ممکن است چیزی در زیر آن نشت کند.
لوله های زنگ زده
نقاط بزرگ و مرطوب در حیاط شما
برای تعیین نشتی در فضای باز ، با نگاهی به شلنگ باغ خود شروع کنید. وقتی روشن است ، در محل اتصال آن به قطره قطره ای نباید وجود داشته باشد ، اما در صورت وجود ، ممکن است لازم باشد که واشر شیلنگ را تعویض کرده و از ایمن تر بودن اتصال اطمینان حاصل کنید.
قرائت مصرف آب که بیش از 12,000 گالن در ماه است
در دوره هایی با دمای سردتر ، EPA توضیح می دهد که یک خانواده چهار نفره معمولاً نباید بیش از 12,000 گالن آب در ماه استفاده کنند. بنابراین ، اگر میزان مصرف آب شما بیش از این مقدار باشد (نسبت به اندازه خانواده) ، احتمال نشتی وجود دارد.
علائم هشدار دهنده: نشتی در خانه خود دارید

علائم و نکات هشدار دهنده اضافی برای تشخیص نشت آب:
کنتور آب خود را بررسی کنید!
کنتور آب خود را بررسی کرده و سطح آن را ثبت کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ کس برای چند ساعت از آب استفاده نمی کند ، سپس برگردید و مجدداً کنتور را چک کنید (ضبط سطح اول وقتی همه به رختخواب می روند راحت تر است ، سپس اول صبح دوباره آن را چک کنید). اگر سطح تغییر کرده باشد ، احتمالاً نشتی دارید.
توالت خود را چک کنید!
حتی یک نشت کوچک توالت فرنگی با گذشت زمان منجر به هدر رفتن قابل توجهی آب می شود. درب مخزن خود را برداشته و چند قطره رنگ خوراکی در پشت مخزن قرار دهید. حدود سی دقیقه صبر کنید و سپس به توالت خود برگردید. کاسه توالت را بررسی کنید تا ببینید آیا آب رنگی از مخزن به داخل کاسه نشت کرده است یا خیر. اگر می بینید که رنگ از آنجا عبور می کند ، نشتی دارید.
ماشین لباسشویی خود را چک کنید!
صرفنظر از محل قرارگیری در خانه ، ماشین لباسشویی شما کالایی است که اگر می خواهید از طغیان شدید جلوگیری کند ، به مراقبت مناسب نیاز دارد. بهتر است مرتباً شلنگ ها را از نظر برآمدگی ، ترک خوردگی ، شکستگی و نشتی در قسمت انتهایی بررسی کنید. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که حداقل 4 اینچ بین اتصال آب و پشت ماشین لباسشویی فاصله داشته باشید تا از انحراف در شلنگ جلوگیری کند.
به طور مرتب نشتی را بررسی کنید!
شما باید به طور مرتب علائم هشدار دهنده نشت آب را بررسی کنید تا از آسیب عمده به خانه و سایر وسایل با ارزش جلوگیری کنید. هنگامی که یک یا چند مورد از این علائم هشدار دهنده قابل مشاهده است ، احتمال اینکه شما نشت کرده اید یا در معرض خطر نشت هستید وجود دارد. درباره مزایای تماس سالانه خدمات تشخیص نشت بیشتر بخوانید.

کجا باید به دنبال نشت لوله کشی در خانه خود باشید؟
اگر مشکوک هستید که در آشپزخانه ، حمام یا داخل دیوار شما نشت داشته باشد - هر کجا که باشد - اما به نظر نمی رسد منبع را پیدا کنید ، موارد زیر را انجام دهید:

حمام و سرویس بهداشتی:
با بررسی فضای زیر سینک ظرفشویی خود از نظر وجود هرگونه رطوبت شروع کنید. اما ، اگر نشت از لوله های سینک ظرفشویی شما نیست ، باید به زیر دوش بروید. برای یافتن منبع نشت در نزدیکی وان یا دوش ، با پاشیدن مقداری آب به اطراف درب دوش شروع کنید تا ببینید آیا بر روی زمین ریخته شده است. علاوه بر این ، شما همچنین باید درزگیری اطراف وسایل خود را بررسی کنید تا ببینید آیا ترک وجود دارد. اگر برخی از آنها حضور داشته باشند ، احتمال زیادی وجود دارد که نشت شما از آنها ناشی شده باشد.
آشپزخانه ها:
مشابه دستشویی ، اولین برنامه اقدام شما باید بررسی زیر سینک باشد. اگر ته دام P مرطوب است یا در پایین کابینت های خود لکه های آب مشاهده می کنید ، می توانید شرط بندی کنید که نشت در سینک ظرفشویی شما شروع شده است. علاوه بر این ، اگر تغییراتی در کف خود مانند شل شدن ورقه ورقه مشاهده کردید ، ممکن است نشت به سینک ظرفشویی خود را نیز ردیابی کنید.
دیوارها:
مشاهده نشتی در دیوار شما بسیار آسان است - به سختی می توان آن لکه های تیره را از دست داد! در این سناریو ، یافتن منبعی است که می تواند مشکل باشد. به محض مشاهده هرگونه نشانه قطره قطره چک کنید ، آیا می توانید محل شروع و پایان آن را ردیابی کنید. در این مرحله ، حداقل باید بتوانید محل نشت را تعیین کنید. سپس ، یک لوله کش متخصص مانند خود ما می تواند وارد شود و بقیه کارها را انجام دهد!

برخی از راه های جلوگیری از نشت لوله کشی در خانه شما چیست؟
کابینت شلوغ ممکن است باعث نشت شود. بسیاری از افراد از کابینت زیر سینک خود برای نگهداری وسایل نظافتی و سایر وسایل منزل استفاده می کنند ، اما وقتی این فضا بیش از حد پر شده و چیزهایی به لوله های شما وارد می شود ، به احتمال زیاد نشتی ایجاد می شود.
گاهی تعویض بهتر از ترمیم است. به عنوان مثال شیر آب خود را در نظر بگیرید. اگر کار به جایی برسد که خیلی خورده باشد ، در صورت لزوم تعمیرات ، یافتن قطعات مناسب برای شما دشوار است. وقتی این اتفاق می افتد ، نصب یک شیر آب جدید به طور کامل (حتی اگر واقعاً عاشق قدیمی خود باشید) ممکن است گزینه بهتری باشد.
شما باید بدانید که شیر اصلی قطع کننده شما کجاست. اگر هرگز با نشتی در خانه خود روبرو شدید ، باید بدانید که شیر اصلی قطع کننده کجاست ، زیرا اولین قدم برای حل مشکل خاموش شدن آن است. در حالی که در شرایط اضطراری شدید نمی توانید آب کنتور آب خود را خاموش کنید ، اما دانستن اینکه شیر اصلی قطع شما کجاست بسیار ساده تر است.

برخی از منابع زیرکانه نشت آب چیست؟
مسدود شدن خطوط تخلیه - مسدود شدن خط تخلیه می تواند فراتر از دردسر باشد. گرفتگی جدی تر می تواند منجر به طغیان یا حتی ترکیدن خطوط شود.
خوردگی لوله ها - با گذشت زمان و با پیر شدن سیستم لوله کشی ، ممکن است متوجه شوید که لوله های لوله کشی شما دچار خوردگی شده اند. این منابع معمول نشت لوله کشی در خانه است. مراقب لوله های قدیمی باشید و برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آب ، لوله های پر خطر را تعویض کنید.
فشار زیاد آب - ممکن است فشار زیاد در دوش آب احساس خوبی داشته باشد ، اما فشار زیاد می تواند سیستم لوله کشی شما را تحت فشار قرار دهد و باعث نشت شود.
تهاجم ریشه درختان - درختان دائما بدنبال منابع آب هستند - و متأسفانه اگر ترک لوله لوله کشی شما باشد ، ممکن است ریشه درختان به سیستم لوله کشی شما حمله کنند. مراقب کاهش فشار آب یا غرق شدن تخلیه آهسته باشید.
نشت مفصل لوله - اتصالات لوله نشتی در اعماق دیواره های شما پنهان شده و اغلب تا دیر نشده تشخیص آنها دشوار است. مراقب فشار کم آب باشید!
ساییدگی و پاره شدن - شیر آشپزخانه شما دارای یک تعداد قطعات متحرک است و در نتیجه با گذشت زمان مستعد ساییدگی می شود. خوشبختانه تعمیر شیر آب نشتی آسان است!

خطرات نشت پنهان چیست؟
نه تنها با افزایش سن نشتی بزرگتر می شود ، بلکه می تواند به طور جدی به خانه شما آسیب برساند. علاوه بر هدر رفتن آب ، منبعی که همه ما هر روز به آن اعتماد داریم ، نشتی خانوار همچنین می تواند باعث صدمات عمده ای به آب شود - خساراتی که رفع آن هزینه بر است. ناگفته نماند ، صدمات ناشی از آب همچنین می تواند منجر به مشکلات سلامتی برای هر کس در خانه شما شود - در اینجا ، ما در مورد کپک صحبت می کنیم. از آنجا که نشتی می تواند باعث آسیب ساختاری به خانه شما و بیماری احتمالی آنهایی که در آن زندگی می کنند ، شود ، بدیهی است که باید در اسرع وقت آنها را ترمیم کنید!

تشخیص و ترمیم نشت مزایای زیادی از جمله:
کاهش یا از بین رفتن آب را از بین می برد
کاهش خطر آسیب همراه با نشت
کاهش نیاز به تعمیرات اضطراری
کاهش نیاز به تصفیه آب و فشار
اگر نادیده گرفته شوند ، نشت ها می توانند بزرگتر شوند؟
آره. صرف اینکه نشت اکنون کم است به این معنی نیست که با گذشت زمان بزرگتر نخواهد شد. نشت آب از لوله ها یا وسایل شما در نهایت باعث خوردگی کافی می شود که حتی نشتی سوراخ سوراخ می تواند رشد کند و به طور بالقوه به خانه شما آسیب برساند.

بسیاری از مردم بر این باورند که نشت های کوچک حتی اگر برای مدتی نادیده گرفته شوند کوچک خواهند ماند ، اما حقیقت این است که با گذشت زمان ، آنها بدتر می شوند. دلیل آن این است که آب حاصل از نشت باعث فرسایش لوله های شما می شود که در نهایت باعث بزرگ شدن اندازه نشتی می شود. اگر سریع ترمیم نکنید ، نشت های کوچک می توانند به سرعت به هزار دلار تعمیر تبدیل شوند.

آیا همه نشتی های آب به سطح بالا می روند؟
متأسفانه ، تمام نشتی ها به سطح زمین بالا نخواهند رفت و در واقع ، بسیاری مدت طولانی پنهان می مانند. منابع معمول نشت پنهان شامل لوله های طوفان باران ، خطوط فاضلاب ، کانال های جریان و لوله های خالی از سکنه است. ساده ترین راه برای یافتن این موارد استفاده از تجهیزات تقویت صدا است. با دانستن این موضوع ، ضروری است که شما مرتباً با یک لوله کش کار کنید تا نشتی را که از دست داده اید ، تشخیص دهد.

سری PQWT-L یک آشکارساز نشت آب است که به تازگی به روز شده و چند منظوره است و در تشخیص نشت مختلف لوله آب در فضای باز ، لوله آتش نشانی ، سیستم گرمایشی ، لوله آب داخلی و لوله کف زیرزمینی گرمایش اعمال می شود. با جمع آوری و تجزیه و تحلیل سیگنال نشت ، مشکل نشت آب لوله فشار را برطرف می کند.

Y) SVD5 (JFO3QITY6 [W {7`OQ

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول ، با whatsapp / شماره تلفن 008618817121525 تماس بگیرید ، ایمیل:[ایمیل محافظت شده]