همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>پشتیبانی مشتریان>اخبار

10 چیزهایی که باید بدانید: نشت لوله کشی

زمان: 2021-05-08 بازدید : 12

نکته 1
لوله های خود را در حرارت بپوشانید.ویژگی مهم لوله کشی خارجی است. اگر لوله های آب سرد قسمت خارجی ساختمان را لمس کنند ، هنگامی که آب استفاده نمی شود و درجه حرارت بسیار سرد است ، به احتمال زیاد یخ زدگی لوله ها انجام می شود. تنها زمانی که آب منجمد می شود هنگام حرکت است ، بنابراین بهتر است وقتی که برای مدت زمان طولانی از خانه دور هستید ، تمام شیرهای آب را باز بگذارید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید ، عایق بندی کل فضا است.


نکته 2
ممکن است شما ندانید که صحیح است ، اما معمولاً می توانید نادرست را تشخیص دهید. نگاهی سریع به لوله های قابل مشاهده در خانه خود بیندازید ، فقط برای اینکه در جریان آنها باشید ، نگاه کنید. صاحبان خانه معمولاً چک نمی کنند. پس از آن یک گودال آب در زیرزمین ظاهر می شود و به اشیا valu با ارزش آنها آسیب می رساند و آنها هیچ تصور نمی کنند که چیزی خراب است. شما می توانید به لوله های زیرزمین خود نگاه کنید و نمی دانید که به چه چیزی نگاه می کنید ، اما اگر زنگ زدگی ، کمانش یا قطره آب مشاهده کردید ، مطمئناً می دانید که اشتباهی رخ داده است.

نکته 3
یک سینک ظرفشویی می تواند به راحتی نشت کند. زیر سینک آشپزخانه خود ، هر چند وقت یک بار نگاهی بیندازید و ببینید آیا قطره قطره ای وجود دارد یا خیر. همیشه ایده خوبی است که نگاهی بیندازید.

نکته 4
سوپاپ سوپاپ را تنظیم کنید. در بعضی موارد ، باید یک شیلنگ بدون یخبندان نصب شود ، به خصوص اگر لوله از زیر پایه سیمانی عبور کند. شلنگ شیلنگ به شما امکان می دهد آب را نزدیک به داخل خانه خاموش کنید تا از یخ زدگی جلوگیری کنید.

نکته 5
رادیاتورها به سطح خوبی و دریچه باز احتیاج دارند. اولین کاری که باید انجام دهید بررسی سطح رادیاتور است: همیشه باید به سمت منبع بخار برگردید. به این ترتیب ، هنگامی که آن آب متراکم شود ، می تواند دوباره به دیگ تخلیه شود.

نکته 6
بخاری آب نشتی یک بخاری آب مرده است. بزرگترین مشکل این است که روکش از بین می رود و شما آب را از پایه می ریزید. اگر آب زیادی در حال آب شدن است ، با سازنده تماس بگیرید و شماره مدل را تهیه کنید. ممکن است شما خوش شانس باشید و متوجه شوید که این محصول هنوز تحت ضمانت است. هنگامی که بخاری را تغییر دهید ، سعی کنید یک تابه در زیر آن نصب کنید.

نکته 7
واشر را دم نکنید - آن را تعویض کنید. اگر از چشمه دوش آب می ریزید ، بیشتر اوقات علت شستشوی معیوب یا صندلی معیوب در بدن آن است. تا زمانی که برای جدا کردن آب آن منطقه شیرهای جداکننده داشته باشید ، باید یک تعمیر نسبتاً آسان باشد. آب را به آن دوش بگیرید ، دستگیره ها را جدا کرده و ساقه را در جایی که واشر قرار دارد بیرون بکشید. سپس آن را جایگزین ، نصب مجدد و مشاهده کنید.

نکته 8
نشت دام را به دیوار ردیابی کنید. وقتی نشتی دارید ، ممکن است غالباً در قسمت پشتی باشد ، جایی که در واقع به دیواره متصل می شود ، در این صورت باید کار تخلیه را جدا کنید. اغلب اوقات می توانید آن را با دستان خود محکم کنید تا ببینید آیا نشت متوقف می شود یا خیر. اگر این کار را نمی کند ، فقط از آچار استفاده کنید تا کمی سفت شود.

نکته 9
واشر و حلقه های O بسیار ارزان تر از لوازم جدید هستند. اگر واشر فرسوده باشد ، حتی اگر آن را فشار دهید ، اگر معیوب باشد ، ممکن است قطره ای داشته باشید. باید عیب ها را بردارید ، یک واشر جدید قرار دهید ، آن را دوباره محکم کنید ، دسته را دوباره بگذارید و آزمایش کنید.

نکته 10
شیرآلات مکانیکی هرگز برای همیشه دوام ندارند. شیر آب یک چیز مکانیکی است ، بنابراین در نهایت نشت می کند. برخی از افراد شیر آب موجود در آن را دوست دارند ، حتی اگر قدیمی تر باشد. دیگران ترجیح می دهند یکی جدید نصب کنند. یک نقطه وجود دارد که شیر آب آنقدر قدیمی و خورده شده است که تهیه قطعات برای آن دشوار خواهد بود. بسیاری از اوقات نصب یک مورد جدید ارزان تر است.
سری PQWT-L یک آشکارساز نشت آب است که به تازگی به روز شده و چند منظوره است و در تشخیص نشت مختلف لوله آب در فضای باز ، لوله آتش نشانی ، سیستم گرمایشی ، لوله آب داخلی و لوله کف زیرزمینی گرمایش اعمال می شود. با جمع آوری و تجزیه و تحلیل سیگنال نشت ، مشکل نشت آب لوله فشار را برطرف می کند.

QWEBB`8RU @ BC R 9R_UJ_ ~ 411

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول ، با whatsapp / شماره تلفن 008618817121525 تماس بگیرید ، ایمیل:[ایمیل محافظت شده]